Özel Günler İçin Hediyelik Takılar

Hediye hem alan için hem de veren için harika duygular hissettirir. Hediye alırken genellikle hediye alacağımız kişinin tarzına bakarız. Özellikle doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü özel günlerde hediye almak daha da hassaslaşır. Verdiğimiz hediyenin unutulmaz ve çok beğenilmesini isteriz. Kalıcı şeyler bu günlerde daha çok verilmektedir. Çünkü bizden o güne dair hatıra kalsın isteriz. İşte size bu özel günler için en unutulmaz hediyelerden biri özel tasarım takılarından biri olan cananyolacstamboul markasının ürünleri ile tanıştırmak istiyorum.

Alacağınız hediye ister kadın için olsun isterse erkek için olsun burada en şık ve zarif hediyeyi bulabilirsiniz. Canan Yolaç markası olan cananyolacstamboul markasında ikonik, mitolojik ve mistik takı çeşitleri bulunmaktadır. Canan Yolaç tasarımlarında mistik dünya keşiflerinde ki deneyimlerini en güzel şekilde yansıtmayı başarmıştır. Tasarımlarında fil, yılan, şahmeran, ejderha, zürafa, çiçek, denizatı, uniq timsah, balık, siyam kedisi olmak üzere pek çok farklı figür kullanmıştır.

Canan Yolaç koleksiyonunda. mitolojik tasarım rozet, mitolojik tasarım gömlek iğnesi, mitolojik tasarım rozet, mitolojik tasarım broş, mitolojik tasarım yüzük, mitolojik tasarım tasma, mistik tasarım kolye, mistik tasarım küpe, mistik tasarım bileklik, mistik tasarım rozet, mistik tasarım gömlek iğnesi, mistik tasarım rozet, mistik tasarım broş, mistik tasarım yüzük, mistik tasarım tasma, mitolojik tasarım kolye, mitolojik tasarım küpe, mitolojik tasarım bileklik, ikonik tasarım kolye, ikonik tasarım küpe, ikonik tasarım bileklik, ikonik tasarım rozet, ikonik tasarım gömlek iğnesi, ikonik tasarım rozet, ikonik tasarım broş, ikonik tasarım yüzük, ikonik tasarım tasma olmak üzere pek çok ürün vardır.

Bu özel günler için size önerebileceğimiz bir kaç takı şunlardan bazılarıdır. Aşk-ı Siyam White Crystal Büyük Siyam Kedisi Kolye Ucu, Harmony of Contrasts Parlament Print Bileklik, Infinity Flower Silver Print Kol Düğmesi, Jr. Secret Of The Universe Dark Blue Crystal Mitolojik Ejder Kol Düğmesi, Inner Child Ruby & Dark Blue Crystal Fantastik Küpe, Jr. Secret Of The Universe Green İkonik Ejder Kol Düğmesi.