Makaslı Yük Platformu

Makaslı yük platformu Hakkında; sevkiyat alanlarında araçlara yükleme ve boşaltma, depolardaki malzemelerin katlar arasında taşınması, üretim bantlarına malzeme beslemesi gibi bir çok iş için kullanılmaktadır. Bu sayede işletmelerin verimliliği artmaktadır. Tamamen özel imalat olan yük platformları müşterilerin istekleri doğrultusunda projelendirilmekte ve imalatı gerçekleşmektedir. Kapasiteli ve yüksek performanslı uygulamalar için hazırlanmış en kaliteli platformdur. Kullanıcıların istenilen ölçüleri belirtmesi doğrultusunda özel olarak üretilebilmektedir.

Makaslı Yük Platformu Hakkında

Üretim, sevkiyat, depolama gibi her türlü hareketli yüklerin seviyelenmesi için kullanılmaktadır. Çeşitli performans ve modeller ile kaldırma kapasitesi 250 kilogramdan 250 tona kadar makaslı yük platformu üretimi yapılmaktadır.

Detaylı bilgi ve asansör ihtiyaçlarınız için Albay Lift Asansör ile irtibata geçebilirsiniz. Veya https://www.albaylift.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/İSTANBUL

+90 (216) 390 38 25
+90 (546) 740 38 25

Albay lift yük asansörü hizmeti almak isterseniz eğer yukarıda oluşturulmuş olan bağlantı metni üzerine tıklayabilir ve bu sayede hızlı bir şekilde Albay lift web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili web sitesi üzerinden iletişim bilgileriyle şirket yetkilileri ile de irtibat sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ayrıntılı bir bilgi elde edebilirsiniz.

Kurucumuz 15 yıllık sektör deneyimini ve profesyonelliğini harmanlayarak Albay lift firmasını sektöre kazandırmıştır. Geçmişten bugüne değin müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktayız. Şirketimizin, iş ortaklarına sağlamış olduğu kaliteli ürün gamıyla tüm Türkiye’de tercih edilen bir markadır.

Asansör Firması Hakkında

Sektöründeki gelişmeleri takip eden firmamız Ar-Ge alanında çalışmalarını yaparken ülke ekonomisine değer sağlayacak ürünler geliştirmektedir. Sanayi alanında birçok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilmektedir. Özellikle ürünlerimiz yüksek donanım ve kaliteye sahip güçlü performans araçlarıdır.

Bir ürünün toplam kalitesi, imalatında kullanılan malzemelerin ayrı ayrı sahip olduğu kalite değerlerinin bir bütünüdür. Bundan dolayı, asansörlerimizde ilgili yönetmelik ve standartlara uygun ve sürekli olarak test yapılmaktadır. Aynı zamanda muayene ve kontrol prosedürlerine tabi tutulan kaliteli malzeme ve komponentleri kullanmaktayız. Şirketimizin dayanmış olduğu bu felsefe, ALBAYLİFT her birine satıştan teknik servise kadar her aşamada proje- montaj- teslim ve teknik servis süreçleri boyunca üstün kalite damgasının vurulmasının bir güvencesidir.

Yük asansörü üretici şirketi kurulduğundan bu yana kaliteli olarak ürettiği asansörleri ile sektöründe başarıya ulaşmıştır. Bu sayede sektörünün lideridir.