Forces Makina

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler için hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz. Son Teknoloji Asansörler ile Forces Makina kurulduğu günden bu güne kadar edindiği bilgi ve tecrübeler ile siz değerli müşterileri için kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca %100 müşteri memnuniyetine önem vermekle beraber bu aşamada büyük özenle ve titizlikle çalışmaktadır. Forces Makina aynı zamanda yük asansörü, araç asansörü, makaslı lift ve tır rampası ürünlerini kaliteli malzemeler kullanılarak üretmektedir. Bu sayede güvenli bir şekilde katlar arsında taşınma sağlanmaktadır.

Bu yüzden Forces Makina’dan yük asansörü hizmeti almak için https://forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Online web sitesi üzerinden iletişim numaralarını ile şirket yetkilileri ile de irtibata geçebilirsiniz.

Firma Hizmetleri Hakkında

Forces Makina firması kurulduğu günden bu zamana çok kısa süre içerisinde sektörde başarıya ulaşmayı başarmıştır. Bu sayede diğer şirketler arasında lider konumunda yer almayı başarmıştır. Yapmış olduğu çalışmalar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Yük Asansörü
  • Araç Asansörü
  • Makaslı Lift
  • Hidrolik Yük Asansörü (çiftli ve dörtlü)
  • Araç Otopark Sistemi
  • Engelli Asansörü
  • Tır Rampası

Forces Makina araç asansörü ile ilgili fiyat bilgisine ulaşmak isterseniz eğer şirketin ilgili web sitelerinin iletişim kısmında bulunmakta olan telefon numaralarını kullanarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

 Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler

Yük Platformu kaldırma kapasitesi ile birden fazla parça yağ içerisinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma olasılığı oldukça azdır. Makine içerisinde kullanılan yağlar uzun ömürlü olması sebebiyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hatta halatın kullanıldığı durumlarda halatın görevi; sürtünme ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma söz konusu olamaz.

Özellikle hidrolik yük asansörü deprem gibi sarsılma anında özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını %90 oranında azalabilmektedir. En üstte makine dairesine ihtiyaç olmaması sebebiyle mimari açıdan dolayı en çok tercih edilen asansör çeşididir. Ekonomik, kaliteli ve ihtiyacınız olan her türlü asansör ve platformlar için hemen iletişime geçiniz.