Ümraniye Araç Ekspertiz Firması

Ümraniye araç ekspertiz firması; İstanbul’un hemen her bölgesinde açmış olduğu bayileri ile kaliteli ve ekonomik ekspertiz raporu vermektedir. Köklü ve kurumsal olması sebebiyle bir çok kişinin tercih ettiği firmadır. 2. el araç satın alacak kişilerin kesinlikle ekspertiz hizmetinden faydalanması gerekir. Ekspertiz incelemesi sayesinde kişiler alacakları araçla ilgili her türlü bilgiye kısa süre içerisinde sahip olur. Bu sayede değerinden fazla bedel ödememiş olursunuz.

Ekspertiz incelemesinde; boya kaporta, motor testi, yanal kayma testi, fren testi, beyin tersi ve değişen parça olup olmadığı belirlenir. Aynı zamanda araçtaki tüm çizikler vs belirlenerek rapora eklenir. Oluşturulan rapor yazılı bir şekilde kişiye teslim edilir ve sözlü bir şekilde uzman personeller tarafından aktarılır. Detaylı bilgi için hemen Dr Ekspertiz ile irtibata geçiniz

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:548 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06

Ümraniye Araç Ekspertiz Firması

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması satın aldığınız yeni arabanın ya da 2. el aracın rot ayarlarını doğru bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol ederek, sizlere rapor eder. Basit bir işlem gibi gözükse de bu test, gelişen son teknolojik cihazlarla aracın ön ve arka dingili yürüme hızındaki platformdan geçmesi ile sağlanır.

Bizimle iletişime geçerek yanal kayma testi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylelikle isterseniz size uygun oto ekspertiz kampanyalarımızdan yararlanarak aracınıza genel oto ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Veya https://www.otoekspertizumraniye.com/ web sitesinin linkine tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Ümraniye Firması

Motor performans testi dinamometre cihazı kullanılarak yapılmaktadır. Dinamometre manuel, otomatik şanzımanlı önden çekişli veya arkadan çekişli araçlarda motorun gücünü ve torkunu ölçmeye yarayan cihazdır.

Motor beyni arıza kontrolü, şanzıman beyni arıza kontrolü, ABS beyni arıza kontrolü, Airbag beyni arıza kontrolü ve aynı zamanda elektronik aksam arıza kontrolü yapılarak arıza kaydı varsa ortaya çıkar.

Hatta motordaki en ufak düzensizlikleri dahi grafiklerle gösterir. Ayrıca bu grafiklerde ateşleme sistemini ve yakıt emme sistemini de görmekte mümkündür. Modifikasyon öncesi ve sonrası ölçümler sayesinde yapılan işlemlerden kazanılan gücü tespit ediyoruz