Oto Ekspertiz Firmaları Hakkında

Oto Ekspertiz Firmaları ve Oto Ekspertiz Nedir? 2.EL araç mı aldınız? Peki ne kadar güvenip trafiğe çıkabilirsiniz? İşte bu yüzden aracınıza ekspertiz yaptırmanız gerekecektir. Çok makul fiyatlar ile hem paranızı hem sağlığınızı koruyoruz. Birçok yerde verilen hizmet ucuz ancak müşteri memnuniyet seviyesi düşüktür. Bunun sebebi fiyatı en aza indirgeyerek hizmetten sınırlamalar yapmaktır.  Peki ekspertiz nedir? ne nasıl yapılır? bunun hakkında bilginiz var mı?

Oto ekspertiz 2. el araç alım ve satımında otomobillerin kullanıldığı süre içerisinde oluşmuş veya oluşabilecek sorunların doğru objektif ve tarafsız bir biçimde çeşitli elektronik test cihazları ile yapılmaktadır. Kısacası, profesyonel eğitimli ekip bilgisiyle otomobil alan veya satan kişilere verilen danışmanlık hizmetine oto ekspertiz denmektedir.

Oto Ekspertiz Firmaları

Ümraniye oto ekspertiz, 9 yıldır sektörün içinde yer almaktadır. Profesyonel ve eğitimli işin uzmanı personeli, tamamen müşteri odaklı misyonu ile kusursuz ve kaliteli hizmet vermektedir.

Tüm otomobil marka ve modellerini tek çatı altında güvenle ekspertiz yapılmaktadır. En güncel teknolojiyi kullanan, kurulduğu günden bugüne kadar binlerce otomobile garantili ekspertiz yapmıştır. Konusunda uzman personeli ile sürekli büyüyen ve sürekli kendini geliştiren personel eğitimlerine özen göstermektedir. Firmamız sektöre her zaman öncülük etmiştir. Bugün ülkemizde otomotiv ve makine sektöründen her türlü kusurlu aracını tam ve eksiksiz olarak tespit eden firmamız siz değerli müşterilerimizin hem canını hem de parasını koruyoruz.

Her zaman kurumsal olmanın bilincinde olan ve bunun önemini ve sorumluluğunun farkındadır.

Ümraniye Araç Ekspertiz Hizmeti

Ümraniye Araç Ekspertiz hizmeti ; Teknik cihazları, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arızalar tarafından oluşan problemlerini test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemekte olan Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanıma sahip oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezi olan bir kuruluştur.

Mekanik Bölümdeki yapılan kontroller esnasında araç motorunun tüm sıvıları, Kayış ve Bilyaları, Enjektör sistemi, Subap ve motor sesi, Egzoz dumanı kontrolleri yapılarak motorun genel durumu hakkında rapor oluşturmaktadır. Bu fiziki kontroller bitirilmektedir. Sonra Diagnostic test ile motor sistemlerinin çalışma değerleri belirlenerek var ise arıza kayıtları tespit edilmektedir. Ardından Motor performansı ölçümü yapılarak üretilen güç değeri tespit edilmektedir.. Oto ekspertiz Ümraniye firması araç alım satımlarınızda tam destek sağlamaktadır.