İnegöl Mobilya Firmaları

İnegöl Mobilya kültürü oldukça popüler hem kalitesinden ödün vermeden hemde tüm önemli trendleri ve son dönem trendini asla kaybetmeden sürekliliğini ve kalitesini koruyan tek mobilya markası olmayı başarmıştır.

İnegöl Mobilya Firmaları

Bursa’nın İnegöl kentinde uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet vereni İnegöl Mobilya Vadi, güler yüzlü kadrosu ve özel tasarım inegöl mobilyası ürünleri ile geniş bir müşteri portföyüne sahip olmayı başarmıştır. .

Kuruluşumuzdan bu yana vazgeçmeyeceğimiz temel prensiplerimiz var: Çalışanlarımız ve tüketicilerimizin mutlak memnuniyeti…Tüketicilerimize özel tasarımlar yapmaktayız. Böylece minimalist mekanlara çözümcül mobilyalar üretmekteyiz. Ayrıca satış sonrası memnuniyete önem göstererek “musmutlu aileler” anlayışımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Aynı zamanda çalışanlarımız için uygun ortam hazırlanarak olabildiğine şeffaf bir firma olmaya çalışmaktayız. Çünkü huzurlu bir ortam anlayışımızla, mutlu personel mutlu müşteri güdüsünü sağlamak bizim için çok önemlidir. Sonuçta, inanıyoruz ki bu temel yapı taşımızı bozmazsak firmamız daha güzel günlere nesilden nesile ilerleyecektir. Kısacası, bizim için en büyük mutluluk, her yeni evde, mutlu yaşamlara kapı aralamaktır.

İnegöl Mobilya Vadi’nin Yatak Odaları, Yemek Odaları,  Koltuk Takımları, Köşe Takımları, Duvar Üniteleri,  Aksesuarlar,  Doğal Ahşap,  Genç Odası gibi kategorileri vardır. https://www.inegolmobilyavadi.com

İLETİŞİM

Avangarde Mobilya Modelleri

Avangarde mobilya modelinin en bilinen özelliği, tasarımın tamamına etki etmesidir. Aynı zamanda altın renginde kullanılan zarif çizgilerden oluşmaktadır. Bu modern ve hafif tasarım dokunuşu mobilyaya minimalist bir hava katar. Bu desenler çoğunlukla Osmanlı döneminin motiflerinden oluşmaktadır. Günümüze entegresi halinde  aşırı oyma ve desenden kaçınılır.

Sıkça kullanılan beyaz parlak lake boya, son yıllarda Avangarde mobilyanın yeni belirleyici yüzü olmaya başladı. Parlak beyaz lake boya avangarde mobilya da o kadar etkin hale geldi ki, bazı basit tasarımlı mobilyalar bu şekilde boyanarak yüksek fiyatlara avangarde mobilya diye satılabiliyor. İnegöl mobilya firmaları mağazalarında avangarde mobilya modellerini görerek tarzınıza göre bir mobilya seçebilirsiniz.

Sonuç olarak; Avangarde tasarım akımı son yıllarda o kadar tuttu ki kendi başına bir tasarım ögesi ve mobilya modeli halini almayı başardı. Bu tasarım akımının zamanla daha da popüler olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.