Neden Avukat Elif Çavuşoğlu Tercih Edilmeli

Bursa ceza hukuku avukatı Elif Çavuşoğlu; uzun yıllardır Bursa’da hizmet veren kaliteli bir avukattır. Uzun yıllardır avukatlık alanında kendini geliştirmiş ve müvekkillerine kaliteli hizmetler vermeyi hedef olarak belirlemiştir.

Bursa’da ceza avukatı, aile hukuku, iş hukuku gibi alanlarda üstün hizmetler vermektedir. Bu sayede bir çok kişinin aradığı kişi haline gelmeyi başarmıştır.

1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2008 yılında İstanbul Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.
2009 yılında Bursa’da avukatlık mesleğine başlamış, 2012 yılından bu güne kendi bürosunda bağımsız avukatlık yapmaktadır. Avukatlık mesleğini tecrübe ve bilgileri ile başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Bursa’da ceza avukatı olarak aktif bir şekilde faaliyet gösteren Elif Çavuşoğlu aynı zamanda çekişmeli boşanma davalarına yönelik olarak nafaka, velayet ve mal rejiminin tasfiyesi dahil olmak üzere her türlü konuda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Elif Çavuşoğlu hukuki konularda edinmiş oldukları deneyim ve bilgileri sayesinde müvekkillerine en verimli sonucu sağlamak adına hukuki destek vermeye devam etmektedir. Boşanma; evliliğin yasal olarak bitmesine denmektedir. Bunun için bir de boşanma davası açmadan önce yada dava sırasında boşanma avukatı gözetiminde boşanmanın planlanması ve sonuçlandırılması gerekir. Ceza avukatı, iş avukatı ve boşanma avukatı için Elif Çavuşoğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

Peki Ceza Avukatına Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Suç şüphesi altındaysanız, hakkınızda yakalama işlemi yapılmış olsun veya olmasın, bir ceza avukatı vasıtasıyla savunma yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer suçun mağduruysanız aynı şekilde şikayet hakkınızın etkin bir biçimde savunulması için ceza avukatına başvurabilirsiniz.

Kişi; Polis, Jandarma ve Savcılığın suç işlediğine dair suçlamasıyla savunma hakkı başlar. Suçun mağduru ise şikayet hakkının etkin bir biçimde savunulması için ceza avukatına başvurmak gerekir. Suçlama yöneltilmeden doğrudan şahsınızın özgürlüğünü kısıtlama yönünde herhangi bir karar alınması ( yakalama, gözaltına alınma, vb.)yönünde savunma hakkı doğmakta ve talep edilmesi durumunda polis veya jandarma avukatın katılımı olmadan ifade alamaz.

https://elifcavusoglu.av.tr/