Metropol Şehirlerde Asansörler

Metropol bir şehirde yaşıyorsanız en çok sıkıntılı olduğunuz konu malum trafiktir. Hızlı kentleşmenin artmasıyla beraber nüfus da artmaya başlamıştır. Bu da beraberinde araç sayılarının da hızlı bir şekilde artışını sağlamıştır. Böylece otopark problemleri de artmaya başlamıştır. Birçok farklı marka ve modellerdeki araçlar için yeterli miktarda otopark alanı bulmak ne yazık ki mümkün olmamaktadır.

Metropol Bir Şehirde Asansörler

Araç asansörleri bu otopark problemlerini çözmek için kullanılmaktadır. Genelde binalarda yeterli alanın olmaması araç sahiplerinin en fazla şikayetçi oldukları durumlardan biridir. Ve bu duruma çözüm istedikleri konuların en başında yer almaktadır. Hem kısıtlı alanları daha verimli kullanabilmek hem de yerden tasarruf etmek için binaların  bodrum katına ya da en üst katına araç asansörleri sayesinde araçlar park edilmektedir.

Günümüzde araç asansörlerinin yaygınlaşması ciddi şekilde artış göstermiştir. Forces Makina Araç Asansörü Firması ile birlikte otopark problemlerinize karşı etkili çözümler elde edebilirsiniz. Yük asansörlerinde olduğu gibi araç asansörleri de fazla ağırlığa sahip olan araçları rahat bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. 2000 kg’dan başlayan kapasiteleri ile Forces araç asansörleri insanların hayatlarını kolaylaştırılmaktadır.

Araç asansörlerinin kapıları otomatik ya da yarı otomatik olarak tasarlanmaktadır. Kapalı kabin olarak tasarlanan araç asansörlerinde kapının olması bir zorunluluk teşkil etmektedir.

Yük Asansörü

Yük taşımak amacıyla üretilen asansör çeşidine yük asansörü denir. İnsan asansörlerine göre bu asansörlerin hızı ve konforu farklıdır..Genelde depo, fabrika veya otoparklarda kullanılmak üzere üretilmektedir. Ayrıca yük asansörleri ağır ortam şartlarında da çok iyi bir şekilde çalışmaktadı. Yük asansörleri tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre tasarlanabilmektedir. Tamamen müşterinin isteğine göre 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar faklı kapasitelerde üretimi yapılmaktadır..

Seyir mesafesinin az olduğu orta yükseklikteki binalarda ise hidrolik yük asansörü kullanılmaktadır. Böylece hidrolik yük asansörleri ile konforlu bir seyir yaşanmaktadır. Ayrıca işletme maliyeti açısından da çok fazla tasarruf sağlanmaktadır. Bununla beraber kapı tipleri ihtiyaçlara göre özel olarak üretimi yapılmaktadır. Temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde yarı otomatik ya da tam otomatik olarak kullanılabilmektedir.

Yük asansörü veya araç asansörü için hemen Forces Asansör ile iletişime geçiniz.

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com