Forces Makina Asansörleri

Forces Makina Hakkında detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçiniz. Firma, her daim teknoloji alanındaki gelişimi takip eden, kalite odaklı çalışan kurumsal ve köklü bir firmadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine vermiş olduğu değer ile asansör sektöründe aranan bir firma olmayı başarmıştır.  Alanında uzman ve tecrübeli olan personelleri ile müşterileri için en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Firmanın araç asansörü, engelli asansörü, yük asansörü, makaslı lift vb. asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmekte olan oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Firma İle Bilgiler

Forces Makina asansör firmasında üretilen birbirinden farklı kategorilerde çeşitler yer almaktadır. Bunlardan bazıları ise şunlardır:  Yük asansörleri, araç asansörleri, hidrolik yük asansörü, engelli lift, makaslı lift ve asansörleri,  insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu, tır rampası ürünlerinden bazılarıdır. Forces Makina hizmetleri ve ürünleri hakkında  detaylı bilgi almak için https://www.forcesmakina.com/ linkine tıklayabilirsiniz. Böylelikle firmanın web sitesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Forces Makina Hakkında

Yük asansörleri yük taşımak amacıyla üretilen son teknoloji asansörlerdir. İnsan asansörlerine göre yük asansörlerinde konfor ve hız aranmamaktadır. Çünkü, yük asansörleri ile malzemeler, eşyalar yada paketler binaların katlar arasında taşınmasını sağlamaktadır.

Yük asansörleri fabrikalarda, hastanelerde, depolarda, apartmanlarda, alışveriş merkezlerinde ve ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Asma katlara, bodrum katlarına yada  çok fazla katı olan bir binanın herhangi bir seviyesine emniyetli, hızlı ve rahat bir şekilde taşınmaktadır. Aynı zamanda yük asansörleri 100 kg ile 15000 kg dan daha fazlasını taşıyabilecek kapasitede üretilmektedir. Ayrıca tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu tahrik düzeni ile tasarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra en ağır şartlarda dahi kullanılabilmektedir. Forces Makina Yük Asansörü Üretimi ve Satışı ile Türkiye’de adını duyurmayı başarmış bir firmadır.

Forces asansör firmasının vermiş olduğu hizmetler hakkında daha detaylı bir bilgiye erişmek isterseniz hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yük asansörlerinin kapı tipleri ihtiyacınıza göre özel olarak üretimi yapılmaktadır. Temiz açıklığı ve yüksekliği sağlanacak şekilde yarı otomatik çift kanatlı veya  tam otomatik olarak üretilebilmektedir.