Forces Makina Asansörleri Hakkında Bilgi

Asansörler Hakkında Genel Bilgiler için Forces Makina  müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz. Asansörlerin hayatımızdaki önemi kuşkusuz ki saymakla bitmez. Asansörler hayatımızın her alanında ve her mimari yapıda kolaylık sağlayan teknolojik sistemlerdir. Özellikle her geçen gün artan kentleşme sebebiyle insanların hem eşyalarını hem de araçlarını koyabileceği alanlar sınırlı olmaya başlamıştır. Bu nedenle asansörler kurtarıcı sistemlerdir. Bunlardan biri ise yük asansörüdür.

Asansörlerin Hayatımızdaki Önemi

Araçları veya malzemeleri güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşımak gerektiğinde sıklıkla yük asansörleri tercih edilmektedir. Yük asansörleri malzemeleri taşıdığı kadar insan da taşımaktadır. Günümüzde binaların çok fazla katı olduğu için tüm binalar için yük asansörü gereklilik haline gelmiştir.

Yük asansörü imalatı yaptırmak istediğinizde yükün miktarı, min-max yüksekliği ve platform ebadı müşteri temsilcilerine bildirilmelidir. Bu sayede asansör doğru bir şekilde projelendirilip, doğru teklif verilmesi sağlanmaktadır. Gerekli bilgilerden sonra en uygun sistem için teklif sunulmaktadır.

Asansörlerin; temel üzerine veya temel içerisine montaj yapılabilme imkanı vardır. Her ağırlık, boyut ve ebatta halatlı veya hidrolik yük asansörü üretilebilmektedir. Yük asansörleri yüklerin bir kattan diğer katlara taşınabilmesi için uygundur.
Hatta 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar imalatı ve montajı mümkündür. Platform üzerine korkuluk ve etrafı çeşitli kapı tipleriyle emniyetli ve güvenli bir şekilde yapılarak çalışması sağlanabilmektedir.

Asansörler Hakkında Genel Bilgiler

Forces Makina firması, 2010 yılından bu zamana kadar gelmiş ve her alana uygun asansör çeşitleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Araç asansörü, yüksek katlı olan otoparklarda yada binalarda araçların alt ve üst katlar arasında kolay bir şekilde hareket etmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda araç asansörleri en kaliteli ve garantili malzemelerden üretilmektedir. Bu sayede daha uzun ömürlü olmaktadır.

Forces Makina, kalitesini sahip olduğu kalite belgeleri ile kanıtlamış sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Önceliği müşteri memnuniyetidir. Bu sayede çalışmalarında  kalite odaklı devam etmeye özen göstermektedir.

Asansöre ihtiyacınız olduğunda Forces Makina Asansör firmasından teklif alabilirsiniz. Hatta ilgili web sitesine hızlı bir erişim sağlamak için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz. https://forcesmakina.com

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com