The Meg

Hollywood dan Gerilimve macera filmlerinde star olmuş Jason Stathamın başrolünde olduğu The meg (Derinlerdeki Dehşet) konusu oldukça ilginç ve sürükleyici geçtiğimiz günlerde yayınlanan Film izlenme rekorları kırıyor Konusu ise şöyle ; Denizci subay ve aynı zamanda ünlü bir dalgıç olan Jonas Taylor (Jason Statham) Mariana Çukuru yakınlarında başına gelen korkunç olayın ardından ekibinin büyük kısmını terketmiş, kendi hayatını kurtarsa da rütbesini, ailesini ve tüm şerefini kaybetmiştir. Görev sırasında gördüğü ve ekibini terketmesine neden olan devasa köpekbalığına ise kimse inanmamıştır. Aradan yıllar geçtikten sonra Taylor, bir başka görev için çağrılır. Eski karısının da mürettebat arasında bulunduğu bir denizaltı, aynı sularda dibe çökmüştür. Ancak karşılaştığı devasa yaratık, Taylor’ın aklından hiç çıkmamıştır, bu yüzden kurtarma operasyonuna katılmadan önce tüm korkularıyla yüzleşmesi gerekecektir.

Film İle ilgili detaylar aşağıda bulunmaktadır Güzel bir hafta sonu kaçamağı için arabalara atlayıp sinema salonlarına koşmaya değer. Eğer sizde hafta sonu için plan yapmadıysanız ve gerilim filmleri tutkunu iseniz The Meg Sinemalarda  gündüz salonlara tıkılmak istemeyen izleyiciler için gece seansları da mevcut

Yayın tarihi: 8 Ağustos 2018 (Filipinler)
Yönetmen: Jon Turteltaub
Film müziğinin bestecisi: Harry Gregson-Williams
Öykü: Steve Alten
Yapım şirketleri: Warner Bros., Flagship Entertainment, Di Bonaventura Pictures

Oyunculardan Bazılar ;Yıldız oyuncuya Bingbing Li, Cliff Curtis, Rainn Wilson, Ruby Rose, Winston Chao, Page Kennedy, Jessica McNamee, Ólafur Darri Ólafsson, Robert Taylor, Sophia Shuya Cai ve Masi Oka gibi isimler .