Neden Awox?

Awox; Türkiye’nin ve dünyanın küçük ev aletleri ihtiyaçlarına profesyonel bir şekilde karşılık vermektedir. Küçük ev aletleri insanların özellikle mutfakta çok zaman harcamadan beklentilerini karşılamaktadır. Örneğin; çay makinesi ile günün her saatinde hazır çayınız olabilir. Çayınızın yanına aperatif olarak tost yapabilirsiniz. Eğer siz de evinizde bir çay makinesi istiyorsanız Awox çay makinesi modelleri tam da isteğinize uygundur.

Awox Teaplus Çay Makinesi özelliklerini aşağıda görebilirsiniz.

KETTLE SIVI HACMİ 2 L

CAM DEMLİK 1.2 L

2000 WATT ISITMA GÜCÜ

220-240 VOLT 50/60 Hz

300 WATT SICAK TUTMA GÜCÜ

360 DERECE DÖNEBİLEN BAĞLANTI KABLOSU

AKILLI KETTLE ÖZELLİĞİ

PASLANMAZ ÇELİK ÇAY SÜZGECİ

ŞEFFAF SU GÖSTERGESİ

KABLOSUZ TERMOSTAT BAĞLANTISI

AŞIRI ISINMA KORUMASI

Awos Teaplus Çay Makinesi

Tam 2 Litre Sıvı Hacmi!

Gıdaya uygun plastik maddeden üretilmiş Awox Teaplus Çay Makinesi, 2 litre sıvı hacmi ve 1.2 LT demlik hacmine sahiptir. Paslanmaz çelik çay süzgeci ile birlikte satılır. Ürün sadece kettle olarak da kullanabilirsiniz.

Akşam misafir mi var? Awos Teaplus çay makinesi tam size göre, tek seferde lezzetli ve en az 20 bardak çay servis edebilirsiniz.

KOLAY KULLANIM

Awox Dual Çay Makinesi 2000 W Isıtıma gücüne sahiptir. Oldukça hızlı bir şekilde su kayanatabilirsiniz. 300 W sıcak tutma gücü sayesinde çayınız lezzetini korur.

Kablosuz termostat bağlantısı ve 360 derece dönebilen bağlantı kablosu sayesinde ürünü dar alanlar da dahil dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Şeffaf su göstergesi bulunmaktadır. Çay keyfinizi hızlı ve lezzetli hale getirin.

GÜVENLİ

Su ısıtıcısının üretildiği madde sağlık açısından sorun teşkil etmez. Demlik kısmı camdan üretilmiştir. Isıtıcı tabanı paslanmaz çelikten üretilmiştir. Hem su kaynama hem de susuz çalışmama emniyeti bulunmaktadır. Aşırı ısınma koruması bulunur.