İnegöl Mobilya Vadi ve Genç Odası Ürünleri

İnegöl mobilya vadi inegöl mobilya modellerinde çığır açmaya devam ediyor. Sektöre çok sonradan dahil olan hatta 2017 yılının ilk çeyreğinde firmasının temellerini atan Vadi mobilya bugün Almanya’ya açtığı 3. şubesi ile yok artık dedirtiyor.

İşini saygı sevgi özveri ile yapan satış sonrası hizmete oldukça önem veren inegöl mobilya vadi genç dinamik beyin yapısı olan kadrosu ile müşterileri için özel çözümlerde üretmeyi hiç ihmal etmiyor.

Gerek fiyat avantajları ile gerekse ürünlerin sağlamlığı ve kalitesi ile referansları bir hayli sağlam olan firma rakiplerini geride bırakıyor. İnegöl mobilyasının  dünya çapında duyurmayı hedefledikleri ihracatta olduğu gibi marka bilinirliğinin de artması yönünde çalışmalarının sürdürdüklerini de ifade ediyorlar.

İnegöl Mobilya Vadi genç odaları fonksiyonel mobilyalarda çok çocuklu ailelerde yada çocukluktan aldığınız mobilyaları ilerleyen dönemlerde kullanmak için özel olarak tasarlanmış ailelerin ceplerini de düşünen aynı zamanda modaya ayak uydurabilen tasarımlara imza atmaktadır.

Karmaşadan uzak doğru renklerin birbiri ile olan uyumuna bayılacaksınız. Ranza tercih edecekseniz ek olarak açılabilen çalışma masası dekoratif raflar ile tamamlayabilmeniz de mümkün ayrıca üst kata çıkan rafların çekmece olarak kullanılması da hem alandan tasarruf etmeniz için depo görevi görüyor hemde şık bir görüntü sunuyor.

Çok çocuklu ailelerde de bu ranzaların altına yavru yatak yerleştirilip 3 çocuğun rahat bir uyku çekmesi sağlanabiliyor.

Dekorasyon fikirleri için modaya uygun gençlerin sevdiği karakter ile duvar kağıtları düz şerit çizgiler gibi detaylar kullanarak tarz bir tasarım yaratmanız mümkün olacaktır.

İnegöl Genç Odaları fiyatları ile cepleri yakmıyor ekonomik fiyat denildiğinde imalattan halk ile buluşan mobilyalar düşük fiyatlar ile harika ürünleri tasarlıyor.

Akordion Genç Odası Takımı İnegöl Mobilya vadinin ürünü olup renk seçeneklerinin oldukça geniş olduğu ve rahat bir ortam sağlayan ince detaylara sahip sağlam ve kaliteli kansorejen madde içermeyen sağlıklı ürünlerinden yalnızca biri. Takım içeriği karyolası komidinleri çalışma masası dır yatak dahil değildir ayrıca isterseniz size uygun olan yatak profilini müşteri temsilcileri ile görüşüp seçebiliyorsunuz. Ahşabın sıcaklığını gençlerin sevdiği takım film vb figürler ile meç edebilir harika tasarımlar ortaya çıkartabilirsiniz

inegöl mobilya modelleri ürünleri için inegöl mobilya vadi online web sitesini inceleyebilirsiniz.