Hasta Yatağı Kiralama Neden Önemlidir?

Sünger hasta yatakları hasta karyolası ile satılan bir üründür. Sünger yatak hasta karyolası gibi 90 cm x 190 cm ölçülerine sahiptir. Sünger hasta yatakları ortopedik özelliğe sahip olması ile en çok tercih edilen yataklardan biridir. Hasta yataklarının hastalar ve hasta ilgilenen kişiler için önemi büyüktür. Hastaların tedavi süreçlerinde ilerleme göstermesi, hastanın konforu ve oturabilir-yatabilir pozisyona kolay gelmesi için en önemli medikal ürünlerden biridir.

Hastaların dönerken düşmemesi için yanlarında korkuluk bulunması oldukça avantajlıdır. Yatağa bağımlı olan kişiler için hasta yatakları satılabilmektedir. Aynı zamanda kısa zamanlı olarak yatağa bağlı olan kişiler için de hasta yatakları kiralanabilmektedir. Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde sunulabilmektedir.

Aynı zamanda masaj koltuğu da satın alarak hastalarınızın tedavi süreçlerinin hızlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Masaj programları da hastanızın kan dolaşımına büyük ölçüde fayda sağlamaktadır.