Giyim Tarzınızla Uzun Boylu Görünmenin İncelikleri

Monochrome; resim, çizim, tasarım ve fotoğrafların tek renkten oluştuğunu ifade eden bir sözcüktür. olup günümüz modası içinde yer alan bayanların küçük moda hileleri arasında kullanılan bir Giyim Tarzıdır.
Bilirsiniz Kadınlar senelerdir daha ince görünmek için baştan aşağı siyah giyinmeyi bir kurtarıcı olarak kullanır ama uzun ve fit bir çizgi oluşturmak için diğer tonları da kullanabilirsiniz. Aynı renk ailesine mensup farklı tonlar örneğin; kömür, gümüş ve funda grisi gibi… Daha uzun boylu gözükmek istiyorsanız bu detay için gereken şey kontrast renkler kullanmak ve vücudunuzu kesmek olmalıdır; beyaz bir gömlek veya bluz altına giyilen siyah etek de buna örnek olabilir.
Tek Ama güçlü bir etki yaratmak hiçte zor değil
Düğmesiz bir ceket veya yelek size hareket eden bakış yerine güçlü dikey bir çizgisel fit bir yaklaşım sağlayabilir. Dar ve düz bir elbise de güçlü bir dikey çizgi oluşturmak için mükemmel tercihler arasındadır. Üzerine uzun bir gömlek giyeceğiniz dar bir pantolon ve boğazınıza saracağınız uçları sarkan uzun bir fularla da görünümünüze güçlü bir görünüm yaratır.

Bu tarzı giyinmek biraz cesaret ister bekli ama Bayanların olmasa olmazı Görselliği artırmak fiziksel yüksekliği arttırmak için 7 cm’lik topuklular bile görünümünüzü kuvvetlendirecek ve daha uzun olmanızı sağlayacaktır. Hatta skinny denimler ya da taytlarınızla giyeceğiniz aynı renk topuklu bilekte biten botlar sizi daha uzun siluet oluşturur. Bu tarzın en zor yönü çoğu bayanın araba kullanırken yanında alternatif bir ayakkabı bulundurması gerekmesi…
Fiziğine güvenen ve Uzun bacaklara sahip olmak için çıplak tene ya da çıplak gözüken çoraplar üzerine giyilen ten rengi ayakkabılar da Hollywood yıldızlarının hilesidir. Üstelik ayakkabılar hemen bir çok kombine uyum sağlar.

Uzun görünmek için giyim tarzınıza V yakalı üstler tercih ederek boynunuzu daha uzun göstererek otomatik olarak ta boyunuzu uzun gösterir. ve Yaka derinliği artıkça yükseklik yanılsaması o kadar büyük olur…