Ekspertiz Firması Hakkında

Oto Ekspertiz Ümraniye firması 10 yıldır oto ekspertiz hizmeti vermektedir. Araçlarınızın  ön muayene ve ekspertiz işlemlerini bağımsız bir şekilde yaparak raporlarını hazırlamaktadır. Aynı zamanda konusunda eğitimli ve uzman bir ekiple çalışmaktayız. Oto Ekspertiz Ümraniye Firmaları test aşamalarında hep yanınızda.

Tüm marka araçların son teknoloji test  cihazları ile kusursuz ve %100 doğrulukta ekspertiz işlemlerini yapmaktayız. Bununla birlikte hazırladığımız raporları tüm detayları ile sözlü ve yazılı bir şekilde rapor hazırlamaktadır. Böylelikle müşterilerimize sunmaktayız. Çünkü yaptığımız kusursuz raporlama sayesinde 2.el araç alırken hata yapmanızı, zaman kaybını ve değerinden fazla ücret ödemenizi önlemiş oluruz.

Ayrıca Full Oto Ekspertiz, Boya Kaporta Ekspertiz,Motor Mekanik Ekspertiz olmak üzere testlerimiz bulunmaktadır.

Aracınızı profesyonel ellere emanet ederek, aracınızın geçmişine dair her şeyi işinde uzman kaporta ustalarımız ile öğrenin.

Ümraniye araç ekspertiz, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezi olarak geçmektedir. Kısacası, Firma otonuzun tüm testlerini yapmaktadır.