DUVAR Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?

Salonunuzda yada yatak odanızda bulunan tablolar her zaman görüntüyü tamamlayan bir hava vermektedir. Kendi zevklerinize göre geniş ve büyük bir tablo veya küçüklü büyüklü birden fazla tablo kullanarak farklı kombinler oluşturabilmeniz mümkündür.

Tek bir tablo kullanacağınız zaman; tablonın ebatlarına, odada bulunan eşyalara ve duvar rengi ile oluşacak uyumuna dikkat edilmelidir. Kendi zevklerinize özel tabloyu kendinizin de tasarlayabilmeniz mümkündür. Dilediğiniz reklerdeki kağıtlardan kelebekler yapıp deri bir tablo içerisine özenli bir şekilde yerleştirirseniz tablonuz hazır hale gelebilmektedir.

Duvarlarda birden fazla tabloyu birlikte kullanmak son zamanların trendi haline gelmiştir. Özellikle de koltuk rengi ile uyumlu tablolar yada duvar rengine zıt renkteki tablolar odanıza farklı bir görüntü katabilir.

Dilediğiniz takdirde birbiriyle alakalı, birbirini tamamlayan; ebat, renk ve desendeki tabloları kullanabilir yada tek olsun isterseniz dev boyut kanvas tablo tercihlerinizin başında yer alabilir.